WYNAJEM
MIESZKAŃ, LOKALI I APARTAMENTÓW

Ekskluzywne oferty w sercu Katowic.
Gwarancja wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań.

Zobacz nasze mieszkania
WYJĄTKOWE OFERTY

Stylowe apartamenty, nowoczesne mieszkania, praktyczne lokale.

PRESTIŻOWY ADRES

W samym centrum Katowic, w pięknej, odrestaurowanej kamienicy.

KOMPLEKSOWE USŁUGI

Zapewniające sprawną i bezproblemową eksploatację powierzchni.

PRESTIŻ ZOBOWIĄZUJE

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych zlokalizowanych w prestiżowej, zabytkowej kamienicy w Katowicach.

Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych mieszkań, eleganckich apartamentów oraz funkcjonalnych lokali użytkowych, idealnych dla klientów indywidualnych oraz firm poszukujących komfortowych przestrzeni dla swoich pracowników. Nasze nieruchomości charakteryzują się nietuzinkowym wykończeniem, przestronnością oraz doskonałą lokalizacją blisko kluczowych punktów miasta, co czyni naszą ofertę atrakcyjną zarówno dla mieszkańców, jak i przedsiębiorców.

Poznaj zespół naszych ekspertów

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne lokale znajdujące się w zabytkowej, wyremontowanej kamienicy, doskonałe zarówno dla celów mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Zapraszamy do kontaktu.

OGŁOSZENIA

ogłoszenie 3

Od miesiąca czerwca średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosić będzie wg. cennika Tauron Sprzedaż - 1,25 zł/kWh
Czytaj więcej

ogłoszenie 2

W związku z pracami na sieci ciepłowniczej TAURON CIEPŁO informujemy, iż od dnia 03.06.2024 godz. 03:00 do dnia 05.06.2024 godz. 23:30 nastąpi przerwa w dostawie energii cieplnej do Państwa obiektów: (01/03761) Jagiellońska 38, Katowice;
Czytaj więcej

ogłoszenie

W terminie od 10 sierpnia do końca października będą prowadzone prace remontowe dachu budynku. Za wszelkie wynikające z tego tytułu utrudniania PRZEPRASZAMY 
Czytaj więcej

Katowice

MUZEUM ŚLĄSKIE

Założone w 1929 roku Muzeum Śląskie to ikona kulturowa regionu. Znajduje się w katowickiej Strefie Kultury, a od 2015 roku jego siedzibą jest była kopalnia węgla. Podziemne ekspozycje prezentują bogate zbiory sztuki polskiej, unikatowe galerie i interaktywną przestrzeń edukacyjną.

Miasto

Katowice

ZABYTKOWE DZIELNICE: NIKISZOWIEC I GISZOWIEC

Warto wybrać się na spacer do dwóch zabytkowych dzielnic Katowic, by poczuć wyjątkową atmosferę górniczych osiedli z początku XX w. Ciekawa architektura oraz tematyczne wystawy są niewątpliwą atrakcją miasta.

Miasto

Katowice

PARK ŚLĄSKI I ŚLĄSKIE ZOO

Przebywając na Śląsku, należy odwiedzić jeden z największych parków miejskich w Europie, położony na pograniczu Chorzowa, Katowic i Siemianowic Śląskich. Atrakcje takie jak Planetarium, zmodernizowany Stadion Śląski oraz Ogród Zoologiczny przyciągają tysiące turystów.

Miasto

Katowice

DOLINA TRZECH STAWÓW

Dolina Trzech Stawów, położona w dzielnicy Muchowiec, to malownicze tereny zielone, które przyciągają zarówno mieszkańców miasta, jak i turystów. Jest to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku z licznymi ścieżkami rowerowymi, a także przystanią i szeroką plażą z kąpieliskiem.

Miasto

KATOWICKI

SPODEK I CENTRUM KONGRESOWE

Hala Widowiskowo-Sportowa „Spodek” jest symbolem miasta oraz ikoną modernistycznej architektury w Polsce. Od ponad 40 lat przyciąga miłośników muzyki, sportu i rozrywki. Pomimo upływu czasu, „Spodek” wciąż pozostaje kluczowym punktem miasta, a także pełni rolę ważnego centrum aktywności społecznej.

Miasto

Katowice

LEGENDIA - WESOŁE MIASTECZKO

Dla rodzin z dziećmi (i nie tylko) niewątpliwą atrakcją będzie wizyta w wesołym miasteczku Legendia. Ten najstarszy lunapark w Polsce istnieje od 1959 roku. Mieści się na terenie Parku Śląskiego. Na blisko 26 hektarach zlokalizowano karuzele dla najmłodszych, rollercoastery dla starszych i mnóstwo innych atrakcji.

Miasto

Katowice

SALA KONCERTOWA NOSPR

Obowiązkowym punktem wycieczki na Śląsku jest gmach Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Budynek, z doskonałą akustyką i miejscem dla 120-osobowej orkiestry oraz 1800 widzów, jest uznawany za architektoniczną perłę, która nawiązuje do górniczej historii regionu.

Miasto

Katowice

MIASTO MUZYKI UNESCO

W 2015 roku Katowice zostały włączone do sieci Miast Kreatywnych UNESCO jako Miasto Muzyki. Było to możliwe dzięki intensywnemu życiu muzycznemu, różnorodności twórczości lokalnych artystów i imponującej infrastrukturze kulturalnej. Miasto oferuje sale koncertowe, kluby muzyczne i wiele innych obiektów wspierających kulturę muzyczną.

Miasto